Potřebujete kvalitní součásti do rozvodových elektro systémů? Obraťte se na HIGH ENERGY

Pokud patříte mezi majitele či správce elektrozařízení, v němž se uplatňuje vysoké nebo velmi vysoké napětí, zajisté občas řešíte dodavatele součástí do těchto zařízení. Patří mezi ně vše, co vede elektřinu a nemusí to být jen elektrárny, ale také rozvodny, stavební rozvaděč, výrobní haly, obchodní areály či elektrické kapličky a jim podobná zařízení, která se objevují na okrajích obcí. Odborníkem v této oblasti je společnost HIGH ENERGY, mezi jejíž klienty patří profesionálové především ze středních a větších společností i firem, správci celé řady areálů a to nejen výrobních, správci obecního majetku, majitelé továren i společností. Nejedná se však o osoby soukromé.

Společnost patří mezi výhradní distributory produktů ormazabal. Společnost Ormazabal působí na trhu již velmi dlouhou dobu, díky čemuž získala celou řadu praktických a užitečných zkušeností, jež se odrážejí v její současné činnosti. Své výrobky prodává ve více než padesáti zemích celého světa.

Tipy z nabídky společnosti

Společnost HIGH ENERGY patří mezi spolehlivé a komunikativní partnery, pečlivě se zaměřuje na své zákazníky a jejich potřeby a společně hledají vhodná řešení služeb tak, aby vše vyhovovalo potřebám klientů. Pro společnost pracují zkušení zaměstnanci, kteří vždy dokáží navrhnout spolehlivé řešení.

Nabízí celou řadu produktů. Patří mezi ně VN rozvaděče izolované vzduchem nebo plynem, VN vypínače, odpínače či odpojovače určené pro vnitřní používání, VN olejové transformátory či VN kabelové soubory a pojistky. Vše od společnosti Ormazabal. Samozřejmostí je projekce v oblasti elektroniky, z oblasti elektrotechniky můžete využít konzultační a poradenské služby a pokud chcete využít elektroniku na klíč, tak se nabízí možnost komplexního řešení projektů. Podrobnější informace naleznete na stránkách high-energy.cz.