Oblečení za pakatel? Vyzkoušejte tržiště s oblečením!

Nákupy na internetu jsou hitem číslo jedna a nakupuje zde spousta lidí. Proč? Větší výběr, možnost rychlého vrácení, ideální podmínky na nákupy, neomezená otevírací doba. Přesto vám k srdci obchody moc nepřirostli a raději jdete „zalovit“ v sekáčích a pořizujete oblečení z druhé ruky? Někdy můžete narazit na vskutku krásné a zachovalé kousky, někdy dokonce na nové věci, ještě s cedulkou z obchodu. Síla second handu se přesunula také na internet. I zde najdete spoustu moderních a krásných kousků, které jsou za pakatel! Kde vybírat a nakupovat?

Obchod s komunitou lidí

Tak by se dal popsat OnlineSekáč. Není to obyčejný sekáč, kam odnesete věci, které nenosíte, ať jsou více či méně obnošené. Na výběr oblečení kladou velký důraz a jejich sítem jen tak něco neprojde. Navíc zde najdete nadšenou komunitu lidí, kteří milují nejen levné oblečení, které si na sebe mohou obléknout, ale také kvalitní kousky, které zde také můžete sehnat. Oblečení je originální, výběrové nebo si je lidé třeba sami vyrobili. Můžete tak s nimi sdílet své nápady, šatník a hravost vašeho stylu. Společně můžete tvořit komunitu lidí, kteří milují oblečení, ale umí dobře nakupovat.

Výkup oblečení je přísný

A není se čemu divit! Pokud si chcete pořídit dámské plavky, halenky, džíny, košile, sukně, šaty, bundy nebo dámská trička, pak chcete kvalitní kousky. Žádné žmolky, nic sepraného. Výkup oblečení se řídí přesnými kritérii. Jakými?

  • Nevykupuje se poškozené oblečení (fleky, žmolky, zvířecí chlupy, dírky, skvrny)

  • Nemoderní oblečení

  • Oblečení vytahané a seprané

  • Nefunkční zipy, chybějící knoflíky, druky a podobně

  • Oblečení nesoucí známky obnošení

Jednotlivé kousky musejí být vyprané a také složené. Obuv se vykupuje pouze nová stejně tak, jako ložní prádlo, deky, polštáře nebo spodní prádlo.