Víte, kde koupit krásné dřevěné dekorace do bytu nebo dřevěné šperky?

Vyzdobit si byt nebo dům dřevěnými bytovými doplňky je vždy předzvěstí útulného prostředí. Stačí vejít do obývacího pokoje, v němž jsou dřevěné prvky jako váza, anděl, svícen nebo třeba gravírovaný podnos připravený k pohoštění hostů, a rázem na vás dýchne pozitivní energie. Dřevo je skvělý přírodní materiál, který je na pohled krásný, na dotek příjemný, lze jej renovovat, hodí se do moderních i venkovských prostorů, stačí jen zvolit jednoduchý kousek, který je elegantní.

Postavte sklenice na dřevěné podtácky

Pro podávání jídel a hezké stolování můžeme z dřevěných doplňků použít mnohé. Samotné jídlo lze podávat na dřevěných talířích, v dřevěných miskách, používat můžete dřevěné příbory a další. Hezky vypadají i dřevěné podtácky, které chrání stůl před nechtěnými kroužky, ať už způsobené orosenou sklenicí nebo horkým hrnkem s čajem. 

Koupit se dají jak samostatné podtácky, tak podtácky v praktickém dřevěném stojanu. Ten může být navíc doplněn i o svícen. Romantika u stolu, nebo příjemné přítmí pro rozjímání, příjemný večer, je předem zaručeno. 

Ozdobte interiér i exteriér

Na okna, ale také do interiéru, můžete pořídit dřevěné truhlíky. Na okna lze zvolit klasické obdélníkové typy s různými rozměry dle toho, jak velká okna máte, nebo jak velké máte již koupené umělohmotné samozavlažovací květináče. Co se týče barvy, na webových stránkách, kde vše uvedené ze dřeva nabízí, a to Amadea.cz, najdete dřevěné truhlíky v bílé barvě, v tmavě hnědé i světle hnědé. Zdobené mohou být výřezy ptáčků, srdce, stromečku atd., nebo jednodušší, kdy jsou desky ukládány vodorovně nebo svisle bez jakýchkoli výřezů.

Do interiéru působí velmi hezky kulatý dřevěný květináč, který má tvar soudku nebo válce. 

Podívejte se na nejeden precizně vyrobený dřevěný podnos, dřevěný betlém, dřevěné svícny, vázy a další doplňky. Nechybí ani šperky, a to jak pro dospělé, tak pro děti. Mužům můžete koupit dřevěného motýlka k obleku.