Vyzkoušejte jednorázové dětské plenky Dada a zjistíte, že jiné už nechcete

Mít spokojené miminko nebo batole je stěžejní pro každého rodiče. Aby tomu bylo tak, je důležité, abychom dítko přebalovali do pohodlných, příjemných plenek, v nichž nebude mít pocit vlhkosti, nebudou mu vznikat bolestivé opruzeniny, nikde ho nebudou táhnout, nebudou padat… Právě takové jsou Dada extra soft 4 nebo některé z dalších typů a velikostí.

Plenky Dada a jejich tři série

Plenky Dada jsou primárně vyráběny pro polský trh, a to již spoustu let. Protože jsou kvalitní a přitom levné, oblíbily si je i rodiče u nás. Koupit si je můžete např. na webových stránkách Kupplenky.cz, kde najdete i Dada pants 4, 5 nebo 6, tedy jednorázové plenkové kalhotky. Nechybí ani vlhčené ubrousky Dada, které jsou dostatečně velké, výborně navlhčené, a pomohou vám nejen při přebalování, ale i při každodenní péči o malé děti. 

Vraťme se ale k plenkám Dada. Jak už jsme uvedli, prodávají se ve třech různých sériích, aby si vybrali i rodiče dětí s nejcitlivější pokožkou náchylnou na opruzeniny. Zvolit tedy můžete Dada Extra soft, Extra care nebo Pure care. 

Kupříkladu Dada Extra Soft jsou vytvořeny tak, aby se o miminko postaraly co nejlépe. Jsou nadmíru jemné, jsou vyrobeny z prodyšného materiálu v kombinaci s technologií absorpčních kanálů, takže plenky poskytují spolehlivě sucho a ochranu, přitom ale dovolují dětské pokožce volně dýchat. Dokonce je zde i jemná vrstva s přídavkem extraktu z aleo vera, pomáhá chránit dětskou pokožku.

Kupte si i další zboží z Kupplenky.cz

Nejen jednorázové plenky Dada můžete koupit ve zmíněném e-shopu. Najdete tady i kojenecké potřeby, potřeby pro maminky, kozí mléko, přebalovací podložky, zboží od známých vyzkoušených značek, které je k dispozici za příznivé ceny. 

Podívejte se sami a ušetřete za poštovné. Často se zde akce mění, vyplatí se stránky sledovat.