Nechte si vyrobit termočlánky od specialisty na trhu

Měření teploty je velmi důležité v mnoha sektorech, včetně průmyslu. Když se vyrábí široká škála produktů, je zapotřebí dosáhnout přesné teploty. Aby bylo takové teploty dosaženo, je třeba ji přesně měřit. Ne každá technika je schopná operovat v extrémních hodnotách. Pokud potřebujete měřit i extrémně nízké nebo vysoké teploty, obraťte se na společnost MAVIS Nový Bor s.r.o., jejíž výrobní portfolio pokrývá snímače pro měření teploty od -200 °C až do 1900 °C.

Zajistěte si termočlánky na míru

Pokud potřebujete termočlánek, neváhejte se na společnost obrátit, na trhu je už od roku 1993 a patří mezi přední experty v oboru. Nabízí se vám výroba termoelektrických a odporových snímačů teplot. I když se společnost zabývá i sériovou výrobou, velkou část její produkce tvoří zakázková výroba. Zákazníci se na společnost obrací se svými požadavky a ona jim vyrobí řešení na míru. Disponuje také akreditovanou kalibrační laboratoří, kde zajišťuje kalibrace kontaktních snímačů teploty. Její provoz podléhá normě ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Jelikož je společnost jedním z nejlepších výrobců termočlánků, dokáže vám zajistit i odborné poradenství, můžete se na ni obrátit s dotazem a adekvátně vám poradí a doporučí vhodné řešení.

Termočlánky naleznete v nabídce přímo na webu společnosti Mavis.cz, který je zároveň i skvělým zdrojem mnoha důležitých informací. Každý snímač teploty v nabídce je detailně popsán a jelikož je nabídka velmi přehledná, rychle zde najdete to, co potřebujete. Z produktů se vám nabízí termoelektrické snímače teploty, odporové snímače teploty, příslušenství snímačů teploty, kabely a vodiče, regulátory a zobrazovače, průtokoměry a ostatní. Inspirujte se nabídkou na webu společnosti a pokud byste potřebovali poradit, neváhejte odborníky kontaktovat a oni s vám budou věnovat.