Díky úklidové technice budete mít pořádek vždy a všude

Pokud sháníte úklidovou techniku pro venkovní či vnitřní úklid, obraťte se na společnost Unikont, která nabízí stroje na úklid světově známých značek, mezi něž patří HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO a GHILI.Všechny stroje jsou velmi kvalitní, s dlouhou životností a navíc nabízejí snadnou obsluhu a minimální údržbu.

Stroje pro venkovní úklid

Unikont-multikar patří mezi významné stroje, které společnost nabízí. Jsou to především lehké užitkové vozy a nosiče nástaveb Multicar a Hako Citymaster. Tyto komunální typy vozidel nabízejí mnohostranné využití a pro úklid veřejných prostranství je používá celá řada měst i obcí. A ptáte se na důvod? Je jich hned několik. Výrobci zaručují vysokou kvalitu a stroje lze využívat pro různé oblasti. Velkou výhodou je i variabilita a univerzální možnosti používání a to ve všech ročních obdobích. Nejčastěji se uplatňují ve sféře komunální, ve stavebnictví, zemědělství nebo v hospodářství odpadovém. Příznivá je i cena.

Stroje pro vnitřní úklid

I pro vnitřní úklid má společnost v nabídce velké množství úklidové techniky. Naleznete zde stroje zametací i pro mytí podlahy, vysavače průmyslové i profesionální, leštící stroje, ale i celou řadu dalších úklidových pomůcek a chemických přípravků určených právě pro úklid. Všechny stroje a přístroje usnadní náročný úklid vnitřních prostor, mezi něž patří obchodní řetězce, kanceláře nebo třeba výrobní haly.

Prim mezi stroji pro vnitřní úklid hrají scrubmastery. Společnost disponuje několika různými modely, které jsou vhodné pro čištění malých i větších podlahových ploch, jsou kompaktní , dobře se ovládají a velmi snadno se přepravují. Stroje fungují na baterie a součástí výbavy je i integrovaná nabíječka.

Veškeré stroje si můžete nejen zakoupit, ale i pronajmout.