Tiskněte kvalitně – vyzkoušejte služby profesionálů!

Denně se k tiskárně, kterou máte v kanceláři nebo třeba domácí pracovně, vydáváte hned několikrát. Ať už tisknete grafy, potřeby na důležité schůze, pro důležité archivace a mnoho dalšího. Je to na běžném denním pořádku a tiskárna, samozřejmě kvalitní a dostupná, je nezbytnou výbavou snad každé kanceláře či firmy. Když však potřebujete tisk trochu jiných rozměrů nebo už to nebudou klasické kancelářské potřeby a je nutné sáhnout po kvalitním či barevném tisku, který je na profesionální úrovni, pak řešíte, koho oslovit. Kam se můžete obrátit? Kdo vám poskytne kompletní servis, co se tisku týče?

Samolepky pro vaši firmu

Zajistit správnou firmu pro tisk všeho druhu je důležité a někdy také obtížné, když nevíte, kam se obrátit. ABC tiskárna poskytne opravdu širokou nabídku a možnosti. Například samolepky. Tisk samolepek je často využíván jako reklamní prvek, který najde své uplatnění při mnoha věcech. Označíte jimi zboží, jde o skvělé etikety na lahve, krabičky, plastové boxy a mnoho a mnoho dalšího. Jednotlivé samolepky můžete získat v nejrůznějších tvarech a vzhledech, takže se přizpůsobí plně vám a tomu, co potřebujete. Žádný tvar pro ně není překážkou. Samolepky se tisknou na papírové a PVC fólie a vy si vyberete podle vašeho gusta či potřeby!

Široká škála letáků

Letáky jsou jednou z nejběžnějších a nejdostupnějších metod, jak rozšířit povědomí o své firmě, produktu, službě nebo události mezi lidi. Ať už je budete rozdávat na ulici, házet do schránky nebo je umísit na viditelná místa. Tisk letáků může tiskárna připravit z vlastních tiskových dat, která máte k dispozici nebo připraví nový a exkluzivní design, vám na míru. Tiskne se ofsetově či digitálně, vše v co možná nejvyšší kvalitě a za ceny, které jsou příznivé.