Přežíváme karanténu

Bydlíte-li v bytě, máte vy i vaše děti značně omezené možnosti, jak se dostat na čerstvý vzduch. Kdo má vlastní zahradu, má velkou výhodu, v bytech se lidé ale musí také nějak zabavit, když není kam jít. Jak to tedy udělat? Knížky a učení s dětmi do školy se za chvíli omrzí a je třeba najít jinou alternativu. Problém může pomoci vyřešit počítač. Ale ne jen tak ledajaký, pořiďte si skutečnou herní PC sestavu.

Čím se liší od obyčejného kancelářského počítače?

Hlavní rozdíl lze pojmenovat jedním slovem: výkon. Ten je dán především grafickou kartou a procesorem, to jsou dvě nejdůležitější komponenty, které je však třeba doplnit dalšími kvalitními součástmi, aby si celá sestava zachovala vysoký výkon. Nerozumíte-li příliš hardwaru, zřejmě vás ani nenapadne, abyste si herní PC sestavovali sami, a rovnou se obrátíte na odborníky, kteří vám s danou problematikou pomohou. Ideální volbou je v této době internetový obchod Herni-PC-sestavy.cz, kde jsou k dispozici herní PC sestavy pro začátečníky, sváteční hráče i zaryté pařmeny, kteří hrají od rána do večera.

Potřebujete-li pomoct s výběrem, nejprve si rozmyslete, co za hry chcete hrát. Pokud vám imponují starší hry a nepotřebujete ty nejnovější a nejmodernější zkoušet jako první, potom vám budou stačit průměrné sestavy. Ty vám umožní v případě potřeby hrát i moderní hry, ovšem ne v nejvyšším nastavení. Potrpíte-li si ale na současné hry a jste fajnšmekrem, co se týká kvality obrazu i zvuku, budete potřebovat některý z vyšších modelů. Špičkou mezi herními počítači jsou Zombie Machine a Elite Gamer, které se vyznačují tak vysokým výkonem, že mají i rezervu do budoucna. Stačí potom několik her a zabavíte sebe i své potomky některou z her. Tak neváhejte a pojďte i vy s dobou.