Služby bytových designérů

Aby se člověk mohl po namáhavém pracovním dni těšit domů, musí k tomu mít důvod, kterým je příjemný a útulný domov. Každý člověk zároveň touží po originalitě, kterou by obdivovaly i jeho případné návštěvy. Vykouzlit příjemnou a originální atmosféru v bytě dokáže člověk s výtvarnými vlohami, které ovšem nemá každý. Proto může využít k vytvoření nevšední a originální atmosféry ve svém bytě služeb, které nabízí jedině kvalifikovaný a zkušený bytový designer.

Kam se obrátit?

Můžete si například objednat skupinu profesionálních designerů sdružených ve společnosti PW interiér. Zaměřují se na vytváření návrhů a následnou realizaci obytných interiérů i nebytových prostor. Přeměna jakéhokoliv interiéru je pro tyto dezignéry nejen profesí, ale zároveň koníčkem a potěšením. Pokud se jim naskytne příležitost, znamená to pro tyto zapálené designéry výzvu. Jejich cílem a zároveň radostí je přesvědčit zákazníky, že mohou mít víc, než si mnohdy většina z nich myslí. Podle jejich přesvědčení každý prostor ukrývá krásy, které má smysl objevovat.

Co vše PW interiér realizuje?

Bytoví designéři, kteří v roce 2006 založili skupinu pwinterier.cz, se od počátku zabývají přeměnou bytových interiérů a exteriérových prostor. Mají za sebou celou řadu návrhů i jejich realizací. Uvítají každou zakázku, ať se jedná o rekonstrukci bytu, novostavbu rodinného domu, vybudování nebo rekonstrukci komerčních prostor, obchodů či kanceláří. Každou práci odvedou v té nejvyšší kvalitě, aby zákazník byl maximálně spokojen. Nejprve si domluví se zákazníkem schůzku, na které PW interiér předloží několik návrhů na budoucí podobu daného prostoru. Po schválení nejlepší verze vytvoří PW interiér jednotnou vizi.

Používaný materiál

PW interiér odebírá veškerý používaný materiál výhradně od renomovaných českých i zahraničních dodavatelů. Chloubou designérů a ostatních pracovníků PW interiéru je ovšem originální nábytek z vlastní produkce. Zákazníci, kteří mají zájem o návrhy interiérů, mohou navštívit interiérové studio a vzorkovnu dveří Sapeli v Olomouci. Zde mají možnost seznámit se jednak se samotnými designéry, a jednak s materiály a produkty, které by mohli použít pro přeměnu svých prostor.