Peněženku nemusíte používat jen na peníze

Peněženka je nepostradatelným módním doplňkem, ale i praktickým pomocníkem každého muže i ženy. Díky širokému výběru různých modelů, barev i materiálů si vybere opravdu každý.

Jak vybrat ten správný typ?

V současné době velká většina z nás používá k platbám platební karty. Přesto se bez peněz úplně neobejdeme, neboť ne každý obchodník, převážně ti menší, platbu kartou akceptuje. Někdy se také můžeme dostat do situace, že v daném obchodě momentálně nefunguje platební terminál. Díky tomu bychom měli mít vždy u sebe alespoň nějakou hotovost. Pro její uložení je potřeba si pořídit peněženku. Někomu bohatě vystačí malé peněženky, právě na ten nutný obnos, někdo naopak dává přednost peněženkám větších rozměrů. Vhodný model tedy volíme dle našich potřeb.

Pokud potřebujete mít u sebe, kromě finanční hotovosti, i platební a klubové karty, sáhněte do nabídky peněženek větších rozměrů. Další možností jsou pak peněženky na karty.

Peněženky na karty

Proč peněženky na karty? Protože ulevíte vaší peněžence, nebo si můžete pořídit peněženku menších rozměrů. Dalším důvodem je fakt, že budete mít všechny karty pohromadě a přehledně uloženy v jednom pouzdru na karty. Kromě toho, že obaly na karty fungují jako dokonalý pořadač, také vám vaše karty ochrání. Společnost Peněženky AHAL nabízí široký výběr různých modelů i různých materiálů. Pokud chcete, aby vám pouzdro na karty dlouho vydrželo, volte takové, které je vyrobeno z kůže, ta je zárukou nejen kvality, ale i dlouhé životnosti.

Tipy pro vás:

E-shop penezenky-ahal nabízí jak pouzdra podobná peněženkám, tak i jednodušší varianty ve formě vizitkovníku. Ten obsahuje několik kapes určených nejen na vizitky, ale i na platební či klubové karty. Pokud rádi cestujete, můžete si v e-shopu pořídit pouzdro na karty na krk se zapínáním na zip či druk.