Nápojové kelímky pro každou příležitost

Nápojové kelímky naleznete nejen u nápojových automatů, ale staly se nedílnou součástí soukromých, veřejných i firemních akcí a aktivit. Neobejde se bez nich žádný hudební festival, setkáme se s nimi na prodejních trzích a jarmarcích, nabízí nám v nich nápoje dopravci při dlouhých cestách a své uplatnění nacházejí i na rodinných oslavách. Důvodů tohoto velkého využívání je hned několik, Jedním z nich je široký výběr různých tvarů, velikostí a materiálů. Dalším je absence špinavého nádobí a nezpochybnitelnou výhodou je i velká cenová dostupnost.

Na koho se obrátit?

Mezi kvalitní a spolehlivé dodavatele patří firma Jarico. Kromě již výše zmiňovaných kelímků si zde můžete objednat potravinářské obaly a další obalové materiály, obaly průmyslové, dárkové i vratné. Svoje portfolio firma rozšířila ještě o hygienické a čistící prostředky. Vzhledem k tomu, že na trhu působí již velmi dlouhou dobu, získala potřebné zkušenosti, které se nyní projevují jak v kvalitě výrobků, tak i v jejich široké nabídce. Každý zákazník zajisté uvítá vstřícnost a ochotu vyhovět všem požadavkům a potřebám. Samozřejmostí je individuální přístup. Většina nabízeného zboží je vždy skladem, díky čemuž probíhá jeho distribuce ve velmi krátkém časovém úseku.

Kelímky pro každého

Jak již bylo řečeno výše, kelímky se staly nedílnou součástí celé řady různých akcí. Společnost Jarico nabízí hned několik různých druhů. Nabídku pro nápojové kelímky naleznete zde – https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-napojove-kelimky-katskup100.php. Vybírat si můžete z několika různých kategorií: kelímky plastové, PET krystal, papírové nebo termo EPS.

V kategorii kelímků plastových – https://www.jarico.cz/napojove-kelimky-plastove-kelimky-katskup10005.php jsou takové modely, které jsou odolné vůči teplotám a jsou vhodné pro nápoje teplé. Další variantu tvoří kelímky určené pro nápoje studené a některé druhy leze využít pro obě varianty nápojů.