Dopřejte 100 % legální chiptuning i vašemu autu

Rádi byste navýšili výkon u vašeho automobilu? Nebo jste spokojeni se stávajícím výkonem vozu, ale toužíte po snížení spotřeby? V tom případě je pro vás ideálním chiptuning vašeho automobilu, který je nyní navíc již dnes 100 % legálním v České republice.

Legální chiptuning?

Pokud se rozhodnete pro chip tuning, nemáte na výběr jen jednu změnu, ale nabízí se vám několik různých variant. Rozhodnete-li se pro variantu ATEST, získáte úpravu, která je plně úředně schválena, respektována Ministerstvem dopravy a má legální status i kdekoliv po světě. Nedílnou součástí této úpravy je tedy i zápis do technického průkazu. Nemusíte se tak ničeho obávat, získáte chiptuning, který je certifikovaný a schválený jako oficiální úprava vozidla.

Různé varianty chiptuningu

Kromě varianty Atest můžete vsadit i na variantu Economy, která se postará o snížení spotřeby vozu, ale výkon zůstane stále stejný. Varianta Balance se postará o zvýšení výkonu motoru a snížení spotřeby současně. Jak už název napovídá, vše je v naprosté rovnováze. Čtvrtá varianta Power je vhodná pro všechny, kteří chtějí ze svého vozu dostat maximu. Skvělé je, že veškeré tyto úpravy jsou provedeny za identickou cenu, která je pro vás velmi příznivá.

Chiptuning, kterému nechybí záruky

Nemusíte se obávat žádných skrytých problémů, mereni-vykonu.cz nabízí devět záruk, který vám nabízí jistotu. Kromě toho, že můžete získat naprosto legální chiptuning, nabízí vám i záruku úspěšného absolvování STK, zachování zákonných emisních limitů, zachování životnosti motoru, ale také profesionality na té nejvyšší úrovni. Jako první v ČR totiž získali na proces chiptuningu nutnou certifikaci ISO 9001:2009. Při získávání certifikace museli prokázat kvalitu poskytovaných služeb. Záruka se týká i na software řídící jednotky, která je stanovena na 10 let. Na provedené úpravy je záruka stanovena na 24 měsíců.