Staráte se důsledně o své autoklíče?

Jak pečujete o klíče od svého vozu? Někteří o ně pečují s láskou, ale mnoho řidičů je někam pohodí, často jim spadnou a zem a zachází s nimi tak, že brzy přestanou plnit svou funkci. Klíče od vozu toho obvykle vydrží mnoho, dokonce mnoho výrobců dělá pro autoklíče i crashtesty, ani tak však často nevydrží nesprávné zacházení nebo dlouhodobé používání.

Naštěstí existuje eshop Auto-klic24.cz, který vám může obstarat autoklíče nové. Najdete zde také obaly na klíče a příslušenství. Vždy se vyplatí mít rezervní klíč, mít od vozu jen jediný klíč, to je velmi riskantní, můžete ho kdykoliv ztratit nebo se vám může poškodit. V eshopu proto najdete vše potřebné pro pořízení náhradního klíče. Eshop nabízí také obaly na klíče. Ty jsou velmi důležité, aby se co nejvíce prodloužila životnost vašeho klíče. Obaly na klíče můžete vybírat v mnoha provedeních podle značek vozů. Najít v eshopu to, co hledáte, je snadné, je totiž přehledně rozdělený.

Pouzdra na klíče

Pokud chcete zachovat vzhled a funkčnost autoklíče co nejdéle, pořiďte si pouzdra na klíče. Silikonová pouzdra jsou velmi levná, klíče s nimi vypadají velmi vzhledně a pomohou k tomu, aby si klíče zachovaly i při pravidelném používání svůj vzhled. Pokud se nespokojíte se silikonem, můžete si pořídit luxusní kožená pouzdra na autoklíče. Investice do pouzder není vysoká, naopak, pouzdra sou velmi levná a jistě je jako motoristé oceníte. Jde také o skvělý dárek pro ostatní motoristy, které znáte.

Příslušenství a doplňky

V eshopu nenajdete jen autoklíče, pouzdra a obaly, ale také vystřelovací klíče, kompletní klíče, planžety, mikrospínače, baterie, čipy transpondéru a diagnostické a programovací nástroje. Velmi stylovým doplňkem jsou klíčenky pro motoristy. Pokud jste řidičem a řízení milujete, dejte to najevo stylovou klíčenkou. V eshopu najdete klíčenku s turbem, tlumičem, chladičem, NOS a mnoho dalšího. Objevte, jaké možnosti se vám nabízejí a berte starost o autoklíče vážně.