Odhodlali jste se ke změně zaměstnání?

Zjistili jste, že vás vaše zaměstnání psychicky nebo fyzicky vysává a odměna není tak adekvátní, jak si zasloužíte? Stěhujete se a poohlížíte se po práci v novém místě bydliště? Čeká vás maturita a již víte, že dál studovat nepůjdete, proto se začíná shánět po práci nebo jen letní brigádě? Důvodů, proč se odhodlat k životní změně, jakou je změna zaměstnání, existuje mnoho. Svůj výběr nové práce neunáhlete, špatné zaměstnání ovlivňuje váš život v soukromí, včetně vašich vztahů více, než si myslíte. Najděte si životopis ke stažení a vaše hledání může začít. Mnoho pracovních nabídek naleznete na přehledném a jednoduchém portále vimvic.cz. Kromě pracovních nabídek na jejich webu naleznete mnoho rad, nápadů a tipů k nalezení pravého zaměstnání pro vás.

Co od nového zaměstnání očekáváte?

Pokud se rozhodnete změnit práci je zřejmé, že si chcete polepšit. Polepšení si však každý představuje jinak. Největší prioritou zůstávají peníze, ovšem pro mnoho zájemců o práci je důležitější pracovní doba, směnnost, dojíždění, firemní stravování nebo možnost pracovat z domova. To jsou jen některé aspekty, které rozhodují o výběru zaměstnání. Ujasněte si, co novému zaměstnavateli zvládnete tolerovat a nakolik využijte nabízených benefitů, kterých může být opravdu hodně, pokud váš profesní životopis personalisty zaujme.

Jak začít s hledáním?

Prvním krokem, než se rozhodnete potencionální zaměstnavatele oslovit, je sepsat strukturovaný životopis, který je personalisty respektován mnohem více než klasický životopis. Pokud se chcete více o sobě rozepsat, vhodnější alternativou je strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem. Na vimvic.cz naleznete přesný postup, jak životopis sepsat, včetně jednoduchých triků, které vám pomohou oslovit ty správné zaměstnavatele a získat tak „práci snů.“