Zajištění firemního stravování – od obědů až po rauty

Dnes už se moc nenosí kantýny a velké jídelny, které byly dříve snad v každém podniku. Někteří zaměstnavatelé neřeší, zda se jejich zaměstnanci najedí z vlastních domácích zásob, které si poctivě nosí nebo si dojdou v rychlosti do blízké restaurace, případně se odbudou tím, co si ráno nachystali. Jiní alespoň přispívají svým podřízeným na jejich obědy stravenkami, které jsou v určité cenové hodnotě a slouží povětšinou k nákupu jídla nebo přímo ke stravování v restauraci. Chcete zajistit svým zaměstnancům plnohodnotnou stravu? Může právě to být jedním z benefitů, které přinesete. Kde zajistit stravu?

Vyplatí se externí firmy

Nemusíte se pustit ihned do budování jídelny a kuchyně, to by bylo nákladné a neekonomické. Raději vyzkoušejte některé z firem, které nabízí možnosti firemní stravy a jídla vám přivezou až do firmy. Například takové firemní stravování Praha je jednou z těchto možností. Zajišťují totiž výrobu a také distribuci jídel – hotových, minutkových nebo chlazených či hluboko zmrazených. Vaši zaměstnanci tak budou mít vyřešeno, kde si dát oběd, přinesou jim ho až do firmy a vždy podle jejich uvážení, na co mají chuť nebo také podle toho, jaké mají stravovací omezení. Vybíráte z hotových jídel, minutek, obložených talířů, ovocného talíře a polévek.

Nejen obědy pro firmu

Potřebujete-li pravidelně nebo čas od času zajistit pohoštění, většího či menšího rázu, pak i toto firemní stravování v Praze bude pro vás to pravé. Zajišťují také kompletní cateringové akce. Mohou tedy připravit občerstvení na důležité porady, pro schůzky s novými či stávajícími klienty, prezentace a podobně. Dále zajistí catering na podnikové akce jako večírky, prezentace, oslavy nebo teambuildingy a podobně. Vše tedy budete mít od jedné firmy, získáte záruku stabilní spolupráce a také toho, že pokrmy budou vždy ve vysoké kvalitě a chutné.