Výběr nové střechy neberte na lehkou váhu

Kolikrát za život vybíráte novou střechu? Pokud je tento nelehký úkol na vašich bedrech, nabízí se vám více řešení, od tradičních až po moderní. Tradiční řešení jsou osvědčená, ale přijdete s nimi o výhody moderních druhů krytin, které jsou vyráběny inovativní technologií a mají řadu předností. Stále více roste zájem zejména o plechové střešní krytiny. Zde je vhodné vsadit na osvědčeného českého výrobce STŘECHY COMAX®.

Moderní krytina s řadou předností

Krytina COMAX® se skvěle hodí k moderním i starším zástavbám, její velkou předností je nízká hmotnost, snadná a rychlá montáž a dlouhá životnost. Můžete s ní počítat, že vám vydrží po několik generací – u prémiových povrchových úprav na hliníkové slitině poskytují STŘECHY COMAX® na krytinu nadstandardní záruky až 75 let.

Střešní krytina COMAX® se nabízí v mnoha provedeních jak do tvaru, tak i barvy, takže si vyberou i ti nejnáročnější. Krytiny jsou vysoce odolné vůči UV, korozi i chemickým vlivům a jsou stálobarevné, i po letech budou vkusnou ozdobou střechy jako na začátku. Na konci svého dlouhého životního cyklu jsou 100% recyklovatelné.

Základový materiál krytiny stejně jako její povrchová úprava ochranným lakováním jsou vysoce kvalitní, což dokládají atesty, a samotný výrobní proces má certifikaci ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Volit můžete jak velkoformátové krytiny COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA či TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®, tak např. i designovou maloformátovou krytinu COMAX BOCO 330, která vyniká jak na šikmých plochách střech a rovných stěnách fasád, tak zejména na obloukových křivkách zdí, střech a kupolí – prohlédnout si je můžete v realizacích na stránkách výrobce.

Máte o plechové krytiny COMAX® zájem?

Výrobce vám dodá nejen samotné krytiny, ale také kompletní doplňkový sortiment, který je potřeba k tomu, aby střecha správně fungovala. Pokud máte o krytinu zájem, neváhejte výrobce STŘECHY COMAX® kontaktovat. Zdarma vám zpracuje nabídku, která zahrnuje vypracování kladečského plánu a nabídku doporučeného sortimentu. Pokud vám bude nabídka vyhovovat, krytina vám bude dodána do 10 pracovních dní od potvrzení kladečského plánu. Pro dopravu používá výrobce vlastní vozy s hydraulickou rukou a je tak v dodávkách operativní. Veškerý materiál doveze až na stavbu. Více informací najdete na strechycomax.cz.