Výběr kurýrní služby – vybírejte podle zkušeností druhých!

Ač se může reklama nebo poutač tvářit sebelépe a profesionálně, až zkušenost, kterou získáte, když danou firmu vyzkoušíte, vám dá přesný náhled, jak tam lidé pracují, co všechno dělají a zda za peníze, které inkasují, jejich služby stojí. Ne vždy je všechno tak, jak to vypadá v reklamě, někdy se může stát chyba, kterou lidé neovlivní, jindy zase může selhat lidský faktor. Potřebujete využít kurýrní služby, ale ve změti jednotlivých značek a společností, které se předhánějí v tom, kde je ten nej, najednou nevíte, kterou zvolit. Vždy dejte na recenze a zkušenosti jiných. Jako například paní Tamara.

Kurýrní služba na doporučení

„Denně ve svém e-shopu balím a posílám zásilky. S jednou nejmenovanou firmou byl problém, zásilky chodily pozdě nebo vůbec, poškozené. Co bylo doporučeně, leželo půldne na zahradě, kde to kurýr hodil, aby to nevozil zpátky na sklad a podobně. Byla jsem nucena tento postup změnit, pokud nechci přijít o zákaznice, což nechci. Tak jsem se poptávala v okolí, zda je nějaká dobrá kurýrní služba, která mi nebude dělat to, co ta předchozí. Dostala jsem tři nezávislé tipy a rozhodla se pro kurýrní služba Praha. Za zkoušku nic nedám, zákazníkům jsem dala vědět, že zkoušíme novou službu, poštovné bylo měsíc za polovinu, aby mi pomohli s výběrem a já se mohla rozhodnout“ vysvětluje majitelka e-shopu s bylinkami Tamara.

„Měsíc testování proběhl v pořádku, zákazníci byli nadšení. Jedna paní, která u mě pravidelně kupuje čajové směsi, mi dokonce uvedla, že tak ochotného řidiče ještě nezažila. Tak nevím, s čím a jak jí pomohl. Zásilky se dostávali k lidem celé, včas, bez poničení, což bylo klíčové. http://www.intimekuryr.cz je tedy firma, kterou za sebe mohu jen doporučit. Využívám jí dokonce soukromě, když jednou za dva měsíce posílám balík dceři do Anglie“ uzavírá paní Tamara spokojeně.