Uspořádejte svoje potrubí v domácnosti s jistotou a přehledností

Moderní potrubí jsou již dávno dělány z takových materiálu a takovými technologiemi, že je víceméně skoro zbytečné se bát o to, jestli budou schopny vydržet i následující týdny, měsíce a roky. Jenže bohužel se i v těchto oblastech poměrně dost jednoduše mohou dít nepříjemné chyby. A pokud nastane taková chyba, tak mohou být následky takové havárie velice drahé.

Jenže je tady i možnost, jak tomu efektivně předcházet, a to konkrétně tím, že se postaráte o kvalitní zachycení potrubí tak, aby se už nikdy více nehýbalo. A to dokonce i v případě, kdy je kusů potrubí více.

 

Řešení vám přináší společnost Schnabl

Pokud hledáte řešení dlouho a marně, tak pro vás máme jedno z mála těch, která vás zajisté zaujmout. Většina možností totiž počítá s tím, že budete dělat hluboké vrty do stěn a z nich se potom budou dělat teprve samotné vzpěry pro potrubí. Jenže to nemusí být nejjednodušší variantou, protože vám společnost Schnabl dokáže nabídnout i variantu mnohem jednodušší a efektivnější.

Tou variantou jsou příchytky na trubky od společnosti Schnabl, které vás překvapí už na první pohled. Jedná se o příchytky z vysoce kvalitního PVC, které mají vysokou odolnost a stabilitu i v nepříjemných podmínkách, jako může být vlhkost nebo dokonce žár z topných trubek. Hlavní výhodou pro příchytky trubek ale zůstává především ten důležitý fakt, nepotřebujete k jejich instalaci žádné specifické nářadí ani hmoždinky. Stačí jednoduše vyvrtat díru o správném rozměru a následně zaklepat příchytku dovnitř. Díky tomu jsou tak příchytky samonosné a ušetří při instalaci opravdu velkou spoustu starostí.

Počet ani průměr není žádný problém

Příchytky jsou už předem vytvořeny tak, aby nebylo sebemenší komplikací také kompletování větších svazků kabelů, nebo v tomto případě právě trubek. Proto se nemusíte bát ani toho, že vedou například tři nebo dvě trubky pospolu. Mimo toho je každá příchytka na trubku specifická ještě v tom, že je přizpůsobená na normalizované rozměry. Pokud tak používáme klasické normalizované trubky, tak nemusíte mít ani sebemenší obavy o to, jestli se vám vůbec podaří příchytky na trubky do celkového systému zařadit bez sebemenších potíží.