S profesionály bude skartace dokumentů rychlá i diskrétní

Služby společnosti zaměřující se na skartaci a likvidaci dokumentů můžete potřebovat v mnoha různých případech. K tomu se pojí i požadavky týkající se rychlosti, diskrétnosti či ekologické stránky. Obraťte se na profesionály ve svém oboru, kteří vám toto všechno nabídnou.

Komplexní služby

Skartace dokumentů Praha je pro vás skvělou volbou. Tato společnost nabízí komplexní služby v oblasti likvidace dokladů, dokumentů a jakýchkoliv jiných nosičů informací. Zvládají zcela bezpečnou, navíc k přírodě šetrnou, tedy ekologickou skartaci. Postarají se o likvidaci všech možných nosičů informací, jako jsou diskety, CD, DVD, ZIP atd. Zvládnou však zlikvidovat i občanské a řidičské průkazy, platební karty, pasy atd. Nemusíte se tak obávat, že by některé z nosičů nebyly precizně zlikvidovány.

Průběh

Skvělé je, že vám společnost nabízí opravdu komplexní služby, a to i s odvozem veškerých dokumentů apod. Dokumenty a nosiče určené ke skartaci bezpečně přepraví a pro maximální možnou transparentnost může být zajištěn i váš osobní dohled při samotné skartaci. Po provedení skartace je vám vystaven protokol o ekologické likvidaci a odpad je zaslán k finálnímu zpracování. Vráceny zpět vám jsou prázdné šanony a pytle. Veškerý odpad je odborně znehodnocen.

Bezpečně a diskrétně

Veškeré úkony jsou navíc prováděny ve stále střeženém objektu, takže se nijak nemusíte bát o bezpečnost svých důvěrných dat. Veškeré nabízené služby a ceník si můžete prohlédnout na stránkách ekoskart.eu. Veškerá likvidace je prováděna na velkokapacitní skartovačce, díky které vše probíhá snadno a rychle. Hledáte-li proto spolehlivé skartovací služby, obraťte se na profesionály ve svém oboru, které mají s ekologickou likvidací odpadu již mnohaleté zkušenosti.