Prvotřídní porcelánové urny české výroby

V životě nás potkají radostné i těžké chvíle. Ačkoli bychom vám přáli pouze ty radostné, někdy se přihodí nečekané události a vy přijdete o někoho blízkého. Chápeme, že je to pro vás těžké období života a jsme tu pro Vás, abychom Vám byli oporou v těchto těžkých momentech. Nabízíme vám kvalitní české urny.

Záleží jen na vás, jak vše zařídíte

Každý se vyrovnává se ztrátou po svém. Někdo potřebuje čas pro sebe a prostor najít opět svou vnitřní rovnováhu, jiný se vyrovná se ztrátou velice těžko a po dlouhou dobu. Tráví čas s blízkými, sdílí své pocity, zařizuje vše potřebné. Snažíme se porozumět každé vaší potřebě a být vám oporou tak, jak právě potřebujete.

Kvalitní české porcelánové urny

Připravili jsme pro vás ten nejlepší výběr kvalitních českých uren z prvotřídního porcelánu. Každý kus prošel specifickým procesem výroby a laskavýma rukama našich lidí, které mu daly tvar, od prvotního návrhu až po finální dekor. Jak tedy naše urny vznikají?

  • Návrh a prototyp – v počátku vytvoříme nákres a následně podle něj vyrobíme první prototyp sádrového modelu. Odlijeme několik kusů, vypálíme, zhodnotíme jejich kvalitu, a pokud jsme s nimi spokojeni, začneme urny odlévat již pro konečné zákazníky.

  • Výpal a další opracování – nyní projdou odlitky prvním výpalem tzv. přežahem. Jakmile urny zchladnou, jejich povrch dále opracováváme, abychom se zbavili i těch nejmenších nerovností.

  • Glazura a ostrý výpal – nyní je na řadě takzvaný ostrý výpal. Před ním však na urnu naneseme glazuru.

  • Dekor a fotografie – jakmile je urna podruhé vypálena, je dále zdobena platinou, zlatem a barvami z drahých kovů. Na porcelán můžeme přenést také fotografii – této technice se věnujeme více než dvacet let. Po nadekorování je urna znovu vždy vypálena, tak aby se anorganické barvy zatavily do povrchu urny a tím získaly dlouhou životnost

Zakoupit u nás můžete také samostatné fotografie a stojánky na hrob.

Jaké urny u nás zakoupíte?

U nás najdete vše na jednom místě. Praktické a přehledné stránky vám umožní vybrat vše v co možná nejkratším čase, abyste se mohli věnovat dalším záležitostem a trávit čas s blízkými. Nabízíme vám pohřební urny vsypové. V provedení:

Na svou práci jsme hrdí a jsme rádi, že vám můžeme být oporou v těchto těžkých chvílích. Kdybyste se potřebovali na cokoli zeptat, kontaktujte nás, jsme tu pro vás a rádi vám poradíme.