Poškozený notebook potká většinu uživatelů

Jsou lidé, kteří pravidelně střídají notebooky a neustále si kupují nové. Ne každý má ovšem na něco takového peníze a notebook používá i mnoho let. Byla by škoda notebook nepoužívat, když funguje bez problémů. Časem se však nějaký problém vždy objeví. Notebook nám může spadnout, polijeme ho, přestane v něm fungovat ventilátor nebo pevný disk, nenabíjí se a mnoho dalšího. Žádná z takových závad však nemusí být hned důvodem k vyhození notebooku, stačí se obrátit na kvalitní servis, kde si poradí se všemi softwarovými i hardwarovými problémy.

Servis notebooků FopaNET

Skoro v každém městě dnes narazíte na kvalitní servis notebooků. Jestliže jste z Brna nebo okolí, tak navštivte servis FopaNET, který můžete najít v 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42 v Brně. Opravy zde mají levné, pracují rychle a poradí si s každým problémem. Dokáží vyřešit nejen poškozené notebooky, ale třeba i pomalé notebooky. Mohou vám zde zajistit zrychlení notebooku, aby opět fungoval jako nový. Pokud je vaše klávesnice v katastrofálním stavu, tak vám ji vymění, stejně tak jako displej, panty, ventilátor, pevný disk a cokoliv dalšího.

Pokud se vám podařilo notebook polít, tak se neděste, v servisu řeší i čištění politých notebooku. Jen hlavně notebook dále nepoužívejte, vypněte ho, vyndejte baterii a natočte ho tak, aby tekutina vytekla. V servisu ho rozeberou a profesionálně vyčistí za pomoci speciálního přípravku.

Pokud jste zaznamenali, že je váš notebook pomalejší a nepříjemně se celý zahřívá, pravděpodobně je plný prachu, který je potřeba vyčistit. Čištění notebooku od prachu je jedna z mnoha populárních služeb, kterých se vám zde dostane. Notebook důkladně vyčistí od prachu a navíc vymění teplovodivou pastu.

Vždy je vhodné znát spolehlivý servis notebooků, na který se můžete kdykoliv obrátit, pokud vás nějaký problém potká, navštivte web Fopanet.cz.