Polokošile patří do každého šatníku

Ať už jste muž či žena, určitě dáváte přednost oblečení nejen pohodlnému, ale také elegantnímu. Mezi takové kousky patří i polokošile. Nejen za svůj název vděčí tento kousek oděvu sportu, který nese název pólo. V současné době však bývá častěji spojován s tenisem.

Výhodou polokošile je, že se dá kombinovat téměř se vším. Pokud dáváte přednost ležérnějšímu stylu oblečení, kombinujte ji s tmavými džínami, pokud chcete model více elegantní, doplňte ji světlými plátěnými kalhotami. Hodí se k ní i sako, blazer či svetr. Pokud se jedná o událost formálnějšího rázu, volte polokošile s dlouhým rukávem a jako vhodnou obuv si vezměte polobotky.

Kvalitní polokošile nabízí Xfer

Pokud i vy patříte mezi milovníky a vyznavače polokošilí, prohlédněte si nabídku e-shopu xfer.cz. Naleznete zde nejen polokošile s dlouhým rukávem, ale i polokošile s krátkým rukávem.

  • Polokošile s krátkým rukávem

Ideální kousek pro teplé letní dny. Svému majiteli nabízí nejlepší vlastnosti košile a trička. Je to kousek nejen elegantní, ale velmi pohodlný a je vhodný jak pro formální setkávání, tak i pro chvíle odpočinku nebo třeba sportovní aktivity.

Vybírat si můžete z nabídky jak pánských, tak i dámských kousků. Výhodou je i celá škála barev a to jak i výrazných, tak i těch decentnějších.

  • Polokošile s dlouhým rukávem

Polokošile s dlouhým rukávem můžete obléknout nejen v zimním a podzimním období, ale i během chladnějších letních dnů. Je to kousek oděvu velmi praktický a univerzální zároveň. Je vhodný jak pro slavnostnější okamžiky, tak i k běžnému každodennímu nošení. Polokošili s dlouhým rukávem si můžete obléknout pro běžný pracovní den, ale i na formální schůzku. Lze ji doplnit jak dalšími kousky oděvu, které jsou elegantního rázu, ležérní nebo sportovně laděné.

Polokošile s dlouhým rukávem mohou nosit i ženy, neboť se skvěle hodí i k sukni či kalhotám.