Laminátové podlahy se hodí do domácnosti, ale i kanceláře

Málokteré podlahy jsou tak populární, jako ty laminátové. V minulosti se považoval za vrchol luxusu, když měl někdo krásnou dlažbu nebo dřevěné parkety. Dnes tyto druhy podlah hojně nahrazují podlahy laminátové. Mají mnoho předností, kterými se ostatní druhy podlah pochlubit nemohou a pokud stále váháte nad výběrem správného druhu podlahy, tento článek vás možná přesvědčí, který druh pro vás bude ideální.

Co byste měli o laminátových podlahách vědět

Tato podlaha se nejvíce podobá dřevěným parketám a pokud si vyberete laminátovou podlahu s dřevěným vzorem, nikdo nepozná, že nejde o skutečné dřevo. Tato podlaha se velmi rychle a snadno pokládá, jestliže na podlahovou krytinu spěcháte, s touto podlahou bude realizace velmi rychlá. Oblíbená je pro svou výdrž a trvanlivost. Můžete ji polít, upustit těžký předmět a podlaha vše vydrží. Odolá poškrábání i nárazům a navíc je prakticky bezúdržbová. Používá se v mnoha domácnostech a to nejen do ložnice nebo do obýváku, ale i do ostatních místností, včetně kuchyně. Populární je i na místech, kde se shromažďuje mnoho lidí, tedy v restauracích, komerčních prostorech a různých sálech.

Nabízí se vám výběr mezi několika mírami opotřebení, jde o W31, W32 a W33, podle toho, jak moc budou dané prostory zatěžované. U těchto podlah nikdy nehledejte prodejce s nejnižší cenou, protože byste mohli narazit na napodobeniny laminátu z běžné dřevotřísky. Pokud je vaším cílem kvalitní laminát, zvolte podlahu od Floor experts. Co se týče množství provedení, vaše možnosti jsou nevyčerpatelné, můžete si vybrat z více než 400 vzorů takový, který se do vašich prostorů bude hodit nejlépe. Může jít o různé barvy nebo vzory, které můžete sladit s dalšími prvky v interiéru. Tyto podlahy skvěle vypadají a okamžitě zlepší celkový vzhled celého vašeho domova.