Jak se starat o své zdraví v období krize?

Období koronavirové krize ukázalo lidem psychickou i fyzickou zátěž, jakou ještě nezažili. O zdraví je třeba se starat ještě více než kdy jindy, abychom byli schopni odolávat nejen koronaviru, ale i dalším onemocněním, která nám hrozí. O možnosti nákazy nerozhoduje jen kontakt s ostatními lidmi, ale také naše imunita, kterou je potřeba neustále posilovat. K posílení imunity je vhodné dbát na dostatečný spánek, vyvarovat se stresovým situacím, udržovat se ve fyzické kondici a doplňovat potřebné vitamíny a minerály. Skvěle pomůže celá řada doplňků stravy. O jaké se jedná?

Posilněte zdraví vhodnými doplňky

Nevyplatí se chodit do kamenných lékáren, které jsou často plné nemocných lidí, doplňky stravy si můžete nechat dovézt až domů, stačí se obrátit na Senza Medical.

Je těžké se pravidelně zásobovat dostatkem ovoce, pohlídejte si, abyste měli pravidelný příjem vitamínu C, vhodnou cestou pro jeho doplnění je Senza vitamín C 250ml. Nejedná se o tablety, ale o sirup, který vitamín C postupně uvolňuje a postará se o jeho lepší vstřebávání.

Mnoho lidí se při posilování imunity obrací na účinky konkrétních bylin, existuje však mnoho bylin, které mohou podpořit vaší imunitu. Pokud chcete vyzkoušet jejich silný kombinovaný účinek, je pro vás vhodný přírodní sirup Lyfestyles Intra. Obsahuje výtažky z 23 druhů bylin a rostlin, od Aloe vera až po meduňku lékařskou, smetánku lékařskou a mnoho dalšího. Posílí imunitní systém a pomůže při léčbě mnoha chorob, kam patří třeba křečové žíly, cukrovka, osteoporóza, ekzémy, poruchy krevního oběhu a močových cest.

Také je potřeba nezapomínat na hygienu, vyplatí se pořídit si antibakteriální gel, se kterým můžete pravidelně dezinfikovat své ruce. Ten můžete nosit neustále při sobě a používat ho vždy, když bude potřeba.