Jak najít novou práci

Přijít o zaměstnání není žádná ostuda ani tragédie. Je to sice nepříjemný výpadek příjmů pro rodinu a zpravidla i psychická újma, ovšem nikoliv neřešitelná situace. Odborníci radí v takovýchto situacích hledat práci několika způsoby najednou a nespoléhat pouze na jediný zdroj. Ovšem pokud využijete internetový pracovní portál Abecedaprace.cz, budete mít velkou šanci, jak získat nové zaměstnání. Tento pracovní portál mají v oblibě i zaměstnavatelé, personální agentury či státní instituce. Uchazeči o zaměstnání totiž mohou využít možnosti se prostřednictvím svého e-mailu zaregistrovat a zaměstnavatelé je pak mohou sami oslovit.

Další výhody portálu Abecedaprace.cz

Velkou výhodou internetového portálu je inzerce práce zdarma. Při hledání vhodného zaměstnání na portálu neplatíte žádné poplatky. Hledání práce usnadňuje také fakt, že nabídky jsou přehledně uspořádány a rozděleny jednak podle regionů, a jednak podle typu pracovního zařazení. Proto je hledání velice pohodlné. Veškeré nabídky jsou průběžně aktualizovány a každý tak má možnost najít si práci podle svých představ. Nabídky se týkají zaměstnání na hlavní pracovní poměr, ale najdete zde i nabídky práce na zkrácený pracovní úvazek, na dohodu nebo i brigády.

Výhody registrace

Pokud se pomocí svého emailu zaregistrujete, budete mít mnohem větší šanci získat novou práci. Je to i vítaná pomoc zaměstnavatelům, kteří hledají nové pracovníky. Uchazeč o zaměstnání jednoduše vloží svou pracovní nabídku do vybrané kategorie, to znamená do příslušného pracovní oboru. Takováto inzerce práce je výhodné pro obě strany a také je důležitým zdrojem pro obsazování volných pracovních pozic.

Další nabídky portálu Abecedaprace.cz

Nevíte, jak hledat brigádu, jak postupovat při výpovědi nebo jak se připravit na pracovní pohovor? I na tyto a další otázky týkající se zaměstnání najdete na internetovém portálu Abecedaprace.cz fundované odpovědi. Můžete se zde dozvědět jak například napsat strukturovaný životopis nebo co dělat, když vám váš zaměstnavatel neposlal na účet vaši výplatu. Také se zde dočtete informace o diskriminaci na trhu práce nebo jak poznáte takzvaný Švarcsystém a další aktuality z trhu práce.