Ideální pomocník při mapování zvěře? Vsaďte na fotopast!

Fotopast je plně automatickým digitálním zařízením, které dokáže zaznamenávat snímky, ale také videa, a to ve dne a v noci. Právě to z ní činí efektivního a spolehlivého pomocníka při mapování zvěře. Zainvestujte do fotopasti i vy a získejte praktického spojence.

Fotopast a její funkce

Fotopast stačí umístit na místo, které chcete sledovat a fotopast už se sama o vše postará. Fotopast dokáže zaznamenávat snímky, ale i krátká videa o maximální délce 1 minuty. Fotopast se aktivuje ve chvílích, kdy dojde ke spuštění PIR čidla a to ve chvíli, kdy zaznamená pohyb člověka a zvířete v zorném poli snímače. Fotopast však není aktivována jen na základě pohybu, ale i na základě teplotních změn. Tím je eliminován počet nechtěných snímků. Fotopast je díky tomu dobrým pomocníkem v mapování pohybu zvěře, ale i nástrojem, který efektivně zabezpečí objekty a váš majetek.

Vyplatí se zainvestovat?

Do fotopasti se jednoznačně vyplatí zainvestovat. I levnější varianty fotopastí jsou spolehlivé a dobře splní svůj účel, ale kvalita jejich fotografií není tak dobrá, navíc nejsou schopné po vyhotovení snímek zaslat na váš mobilní telefon či e-mail. Z levnějších variant je dostupná fotopast ScoutGuard sg 520 a Acorn 3310. Obě fotopasti pořídíte za identickou cenu, ale fotopast Acorn má navíc LCD displej. Díky tomu si budete moci fotografie prohlížet přímo v terénu a nemusíte čekat na doma.

Nabídka fotopastí

Pokud byste rádi do fotopasti zainvestovali, nabízí se vám fotopasti BROWNING, které vyhotovují snímky v té nejlepší kvalitě. Dobrou volbou jsou i fotopasti BUNATY, které jsou vyráběny pro Českou republiku a i jejich menu je v češtině. Fotopasti BUNATY používají také desítky českých měst jako pomocníka při ochraně majetku.