I maličkosti pomohou vaší společnosti ke zviditelnění

Jste majitelem úspěšné společnosti a zakládáte si image vaší firmy? Chcete na své zákazníky, klienty nebo obchodní partnery profesionálně zapůsobit? Jedním ze způsobů, jak nevypadat humpolácky a amatérsky je sjednocení všech firemních tiskovin. Základem je použití loga vaší firmy. Čím více ho budete používat, tím více a rychleji se vaše firma dostane do povědomí okolí. Společnost ABC tisk se zabývá potiskem tiskovin na špičkové úrovni, používají techniky podle posledních trendů a vaše tiskoviny tak nezůstanou bez povšimnutí.

Základem je vizitka

Bez vizitky se neobejde v dnešní době ani ten nejmenší podnikatel. Nezáleží vůbec na tom, jestli jen pracujete jako OSVČ nebo jste vlastníkem velké firmy či manažerem, ředitelem větší společnosti – vizitka by měla být vaší součástí a vždy mějte vizitky po ruce. Tisk vizitek nepodceňte a svěřte ho profesionálům. Na e-abctiskarna.cz můžete objednat potisk na velice kvalitní papír. Zvolit můžete mezi vizitkami jednostrannými, oboustrannými, vrstvenými nebo atypickými vizitkami podle vašeho přání – snadno se tak odlišíte od konkurenčních firem.

Posíláte často dokumenty poštou?

Vaše logo, vždy totožné s logem na vizitce, bude na obálkách a hlavičkovém papíře vypadat velmi profesionálně a na klienty nebo případné obchodní partnery tak zapůsobí. Tisk obálek zvolte podle svých přání – s okénkem, bez okénka, ale také zcela podle vašich individuálních potřeb. Pokud si nevíte s jejím návrhem, oslovte profesionály na e-abctiskarna.cz, kteří vám připraví grafický návrh v souladu s vašimi požadavky.

Efektivní propagace

S nástupem internetových reklam se letáky dostaly do ústraní, ovšem podle posledních průzkumů jejich oblíbenost opět rychle roste. Tisk letáků je tak na vzestupu a pro vás je to skvělý a efektivní způsob propagace.