Hledáte ideální místo pro romantický pobyt? Okolí Karlštejna vás učaruje

Někdy je zkrátka potřeba vypnout a vyrazit někam, kde je opravdu nádherně. Takovým místem může nepochybně být také malebná krajina Českého krasu, která je pro odpočinkový pobyt jako stvořená. Zažijete zde totiž nejen odpočinek, ale také romantiku, tolik vyhledávanou páry. Romantickou krajinu v okolí Berounky dokresluje v pozadí dominanta hradu Karlštejn. Už máte sbaleno?

Užijte si pohody i romantiky

Je přitom jen na vás, jakým způsobem se zde rozhodnete dovolenou strávit. Příjemným prostředím vás však uvítá hotel Mlýn Karlštejn, který je jako stvořený pro nejrůznější aktivity. Právě proto si můžete pro svůj pobyt vybrat hned několik tematických balíčků, které vám umožní strávit dovolenou v klidu a sami, ve dvojici nebo ve společnosti přátel. K tomu se hodí zejména balíčky:

  • Relaxace
  • Romantika
  • Narozeniny

V rámci relaxačního balíčku vás čeká třeba noc v Exekutivním pokoji, máte možnost servírování snídaní do pokoje nebo pronájem wellness centra, kde je finská sauna i vířivka, do které se můžete ponořit s oblíbeným sektem v ruce. Romantika zase nabídne třeba večeři při svíčkách na letní terase. A pokud se rozhodnete vyrazit sem s přáteli, tak ubytování v hotelu Karlštejn nemusíte využít pouze pro narozeninovou party. Určitě si zde užijete jakékoliv setkání, třeba v podobě firemní akce.

Okolí nabízí bohaté možnosti

Rozhodně stojí za zmínku, že v okolí hotelu je na dosah spousta míst, kde se určitě vyplatí zajít podívat. Mezi ně patří vinné sklípky s místním karlštejnským vínem, kde je možno si originální vína z této oblasti také zakoupit. V samotném areálu hotelu pak je také zoopark, kde jsou k vidění mláďata tygra bílého. Obdivovat můžete také bílého lva a řadu dalších zvířat. Pokud máte rádi zábavu, osloví vás mobilní casino nebo možnost zajistit DJ pro firemní večírky nebo jiné společenské akce.