Funkční a zároveň estetické

Kolem domu potřebuje plot každý, ne všichni však na něj mají stejné požadavky. Někdo chce oplocení kolem domu kvůli dětem a domácím zvířatům, jiný si jej představuje jako designový doplněk domu, další chce neprůhledný plot, který se postará o dostatek soukromí. Důležité je vybrat nejprve vhodný materiál pro stavbu plotu vašich snů, který bude korespondovat s tím, co od plotu vlastně očekáváte. Univerzálním řešením vašeho oplocení ale mohou být betonové ploty.

Jak je to možné?

Betonové ploty jsou masivní a neprůhledné ploty složené z plotových sloupků a dílců, obojí z kvalitního českého betonu. Díky své mohutnosti mohou sloužit jako protihluková stěna a zabránit vašim domácím mazlíčkům dostat se za hranice vašeho pozemku. Zároveň zadrží nekalé živly a znemožní jim dostat se dovnitř. Betonový plot zajišťuje také maximální soukromí a ochraňuje i váš majetek.

Možná si říkáte, že jste chtěli funkční a zároveň estetický plot. Žádný strach, betonový plot plní i roli okrasného prvku. Je sice vyroben z betonu, avšak vybaven okrasným dekorem a rovněž obarven podle vašich přání. Vybrat si můžete také tvar zakončení plotu, můžete kombinovat různé dekory i barvy a vytvořit si tak kolem vašeho domu zcela originální oplocení. Chcete-li váš betonový plot trochu odlehčit, aby nepůsobil tak monolitickým dojmem, použijte dřevěné latě zvolené barvy. Můžete je umístit mezi plotové dílce nebo použít jako zakončení betonového plotu. Dřevo v kontrastním provedení celý plot provzdušní a opticky odlehčí.

Betonové ploty se vyrábí s dekorem na jedné nebo obou stranách, každý si může vybrat podle vlastních představ. Kdo chce trávit svůj volný čas s rodinou a ne péčí o oplocení, jistě potěší také fakt, že betonový plot je bezúdržbový a vydrží vám sloužit dlouhé desítky let.