Fotopast: Spolehlivý ochránce vašeho majetku i dobrý pomocník pro myslivce

S kvalitní fotopastí se už nemusíte bát o svůj majetek. Fotopast skvěle poslouží myslivcům, kteří hledají pomocníka v mapování pohybů zvěře, ale i osobám, které hledají ochránce jejich majetku. Pořiďte si kvalitní fotopast, která je takřka neviditelná a o dění před ní vás bude pravidelně informovat.

Kvalitní fotopast

Hledáte-li opravdu kvalitní fotopast, popřemýšlejte na fotopasti Bunaty. Fotopasti Bunaty jsou vyráběny přímo pro Českou republiku a Slovensko, mají menu v češtině a jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a spolehlivost. Fotopasti Bunaty navíc používá Policie České republiky i více než 200 měst na ochranu majetku. Fotopast Bunaty zvládá fotit takřka bezhlučně a používají zcela neviditelné noční snímání. Fotopast je skvělým pomocníkem při mapování pohybů zvěře, ale poslouží také jako efektivní ochránce vašeho majetku.

Stálý přehled

Fotopast je plně automatickým zařízením, které zvládá snímat fotografie, ale i krátká videa. Některé z nich dokonce ihned informují svého majitele o tom, co se před fotopastí zrovna děje. Jedná se o fotopasti s GSM přenosem, které odesílají fotografie přímo na mobilní telefon či e-mail. Běžné fotopasti zpravidla ukládají fotografie jen na sd kartu.

Neviditelně a bezhlučně

Pořídíte-li si fotopast Bunaty, získáte zařízení, které fotí a natáčí video za naprosté tmy, přičemž je zcela neviditelná a bezhlučné. Ani při přímém pohledu na fotopast není lidským okem vidět, že fotopast zrovna fotí či natáčí. Ideální jako ochrana před zloději.

Přesné zamíření

Skvělé také je, že fotopasti řady Bunaty full HD mají velký LCD displej na přední straně fotopasti, tudíž je samotné nasměrování fotopasti hračkou, jelikož dobře uvidíte, co přesně bude fotopast snímat. Využít můžete i integrovaného laserového ukazovátka pro přesné zaměření sledované oblasti.