Bioklimatická pergola poskytne příjemný prostor k posezení

Rádi trávíte čas na zahradě při popíjení kávy či četbě knihy, ale za deště či silného větru je vám tato možnost zapovězena? V tom případě si neváhejte pořídit bioklomatickou pergolu, která vám zajistí nejen ochranu před nepřízní počasí, ale poskytnou zároveň útulný prostor pro trávení volného času. A proč si pořídit pergolu od společnosti Pergotec?

Odolná pergola

Bioklimatická pergola od Pergotecu v současné době patří mezi velice oblíbený typ pergoly, a to především díky nabízeným výhodám. Předností pergol Pergotec je především vysoká odolnost a dlouhá životnost. Hliníková pergola vám tak budou na zahradě sloužit několik desítek let. Na hliníkové pergole oceníte také její bezúdržbovost. Na rozdíl od dřevěných pergol totiž není potřeba o ně nijak pečovat. Navíc působí velice moderním dojmem, takže uchvátí každou vaši návštěvu.

Jaké zastřešení zvolit?

Pro bezpečí před deštěm, větrem a slunečními paprsky je třeba také zvolit vhodný typ zastřešení. Pro zastřešení pergoly můžete využít hned několik typů zastřešení. Zastřešení teras se dělí do dvou základních skupin, mezi které patří pevný a pohyblivý typ zastřešení. Chcete-li si zajistit příjemné klima pod pergolou z každého počasí, pak je ideální volbou zejména posuvné zastřešení terasy.

Pergoly s posuvnou střechou totiž umožňují zatáhnout či odtáhnout střechu dle toho, jak potřebujete. Pohyblivá střecha je navíc vyrobena z odolného a nepromokavého PVC materiálu, takže vám bude dlouho sloužit.

Díky doplňkům lze pergolu využívat co nejdéle

K hliníkové pergole si lze dokoupit řadu doplňků, díky kterým si můžete pod pergolou zajistit co nejpříjemnější posezení. Doplňky vám navíc umožní využívat pergolu od brzkého jara až do začátku zimy. Pergolu si můžete rozšířit například o LED osvětlení, infrazářiče či ZIP screenové rolety. Ovládání posuvné pergoly a jednotlivých doplňků lze napojit na chytrou domácnost, díky čemuž tak budete moci mít vše pod kontrolou v rámci mobilní aplikace.